1/25 uncová zlatá 4€ Wiener Philharmoniker v puzdre

1/25 uncová 1,24 g zlatá Wiener Philharmoniker v puzdre ...
Všeobecná príležitosť, prvé sväté prijímanie, narodenie dieťaťa, Deň matiek, Veľká noc, narodeniny, promócie, krst, Valentín, Vianoce, Filharmónia

Razba najvyššej kvality
Séria Viedenská filharmónia
Nominálna hodnota 4 eurá
Rytci Thomas Pesendorfer
Priemer 13,00 mm
Zliatina zlata Au 999,9
Jemná hmotnosť 1,24 g / 0,04 oz
Balenie minca s puzdrom

 

€149
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: WFAU1/25OZ
1/25 uncová zlatá 4€ Wiener Philharmoniker v puzdre
Garancia kvality
Garancia kvality
prémiových značiek štandardov Good Delivery

Podrobný popis

Viedenskí filharmonici 1/25 unce = 1,24 gramu: prvý krok na ceste k malému bohatstvu. Wiener Philharmoniker je v orchestri Wertanlagen. – Ako všetky ostatné filharmónie s najvyššou možnou rýdzosťou 999,9, teda z čistého zlata.

Viedenská filharmónia hrá prvé husle na koncerte zlatých mincí. Je to najúspešnejšia európska investičná zlatá minca a podľa World Gold Council a najpredávanejšia zlatá minca na svete v rokoch 1992, 1995, 1996 a 2000.

História a dizajn mincí Wiener Philharmoniker

10. októbra 1989 bola v obchodoch ponúkaná prvá Viedenská filharmónia - Wiener Philharmoniker. Odvtedy prinášame správy o nenapodobiteľnej viedenskej muzikálnosti do celého sveta našimi mincami.

Odvtedy sme pri dizajne Wiener Philharmoniker Viedenskej filharmónie zostali sami sebou. Prečo meniť to, čo je dokonalé. – S mimoriadnou precíznosťou, motív bol vždy rovnaký; mení sa len rok vydania. Od prvej razby sú na minci na jednej strane zobrazené nástroje slávneho viedenského orchestra, a to roh, fagot, harfa, violončelo v strede a viola vľavo a vpravo a husle navrchu. Na druhej strane je organ v hlavnej sále Musikvereinu (často označovaného aj ako „Zlatá sála“), ktorý je známy z Novoročného koncertu. Minca, ktorú navrhol hlavný rytec rakúskej mincovne Thomas Pesendorfer, získala viacero ocenení.

Zlatá Viedenská filharmónia, Wiener Philharmoniker má celý orchester váhy/veľkostí: 1 unca, 1/2 unce, 1/4 unce, 1/10 unce, 1/25 unce. Platia ceny, ktoré sú aktuálne zobrazené na našej webovej stránke (t. j. pri zadávaní objednávky), s výhradou chýb a nepresností.

Odkaz na vylúčenie práva spotrebiteľov na odstúpenie od zmluvy
Žiadne právo na odstúpenie od zmluvy
V zmysle § 18 ods. 1 Z 2 FAGG spotrebitelia nemajú právo na odstúpenie od zmluvy, keďže predmetom zmluvy na diaľku je dodanie tovaru, ktorého cena závisí od vývoja kurzov na finančných trhoch, na ktoré nemáme vplyv. .