1 unca striebornej 1,50€ Ag 999 Wiener Philharmoniker v ETUI

1 unca striebornej Viedenskej filharmónie v puzdre. Vhodné ako dar pre rôzne príležitosti, prvé sväté prijímanie, konfirmácia, narodeniny, jubileá, Vianoce, Valentín, Deň matiek, Deň otcov, Filharmónia ...

Razba najvyššej kvality
Séria Viedenská filharmónia / Wiener Philharmoniker
Nominálna hodnota 1,5 eura
Rytci Thomas Pesendorfer
Priemer 37,00 mm
Zliatina striebra Ag 999
Celková váha 31,10g
Obsah balenia minca s puzdrom

 

€83
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: WFAG1OZ
1 unca striebornej 1,50€ Ag 999 Wiener Philharmoniker v ETUI
Garancia kvality
Garancia kvality
prémiových značiek štandardov Good Delivery

Podrobný popis

Neporovnateľný úspech mince Wiener Philharmoniker sa neobmedzuje len na jej zlaté vydanie. Philharmoniker 1 unca striebra = 31,10 gramov hmotnosti mince bola veľmi žiadaná, keď bola prvýkrát vydaná v roku 2008 – a stále je vyhľadávaná.

Vo februári 2008 uviedla rakúska mincovňa na trh prvú európsku striebornú mincu s rýdzosťou 99,9 %: Viedenskú filharmóniu 1 uncu jemného striebra.

Jediný rozdiel medzi striebornou filharmóniou a zlatou je použitý drahý kov.

Mimoriadne precízne spracovaná minca zobrazuje na jednej strane nástroje slávneho viedenského orchestra, a to roh, fagot, harfu, violončelo v strede a violu vľavo a vpravo a husle nad ním. Na druhej strane je organ v hlavnej sále Musikvereinu (často označovaného aj ako „Zlatá sála“), ktorý je známy z Novoročného koncertu. Minca, ktorú navrhol hlavný rytec rakúskej mincovne Thomas Pesendorfer, získala viacero ocenení.

Minca Wiener Philharmoniker, či už v zlate, platine alebo striebre. Minca je dostupná aj nezabalená.

Platia ceny, ktoré sú aktuálne zobrazené na našej webovej stránke (t. j. pri zadávaní objednávky), s výhradou chýb a nepresností.

Odkaz na vylúčenie práva spotrebiteľov na odstúpenie od zmluvy
Žiadne právo na odstúpenie od zmluvy
V zmysle § 18 ods. 1 Z 2 FAGG spotrebitelia nemajú právo na odstúpenie od zmluvy, keďže predmetom zmluvy na diaľku je dodanie tovaru, ktorého cena závisí od vývoja kurzov na finančných trhoch, na ktoré nemáme vplyv.