20 x 1g investičná zlatá tehlička Valcambi CombiBar

Zlatý investičný zliatok od švajčiarskej firmy Valcambi s hmotnosťou 20g predstavuje nadštandardnú akosť spojenú s eleganciou a praktickosťou. Každá tehla obsahuje 99,99% rýdzeho investičného zlata. Tento zliatok je emitovaný vo verzii CombiBar.

€1 579
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 79
20 x 1g investičná zlatá tehlička Valcambi CombiBar
Garancia kvality
Garancia kvality
prémiových značiek štandardov Good Delivery

Podrobný popis

Valcambi je spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním drahých kovov so sídlom vo švajčiarskom Balerne.

Séria zlatých zliatkov Valcambi je k dispozícii v hmotnostiach 1 gram, 2,5 gramov, 5 gramov, 50 gramov, 100 gramov, 250 gramov, 500 gramov a 1 kg. Spoločnosť Valcambi vyrába zlaté, strieborné, platinové a paládiové zliatky na investičné účely. Na prednej strane každého zliatku je uvedené logo Valcambi, hmotnosť, čistota a sériové číslo výrobku.

Zlaté zliatky Valcambi sú obľúbené u zákazníkov po celom svete. Okrem vlastnej rozsiahlej ponuky produktov z drahých kovov vyrába Valcambi aj zlaté a strieborné zliatky, ktoré Credit Suisse predáva svojim zákazníkom.

Valcambi vyrába tiež kombinovaný rad (Combibar), ktorý je do značnej miery určený na investičné účely. Combibar sa líši od obyčajného zliatku tým, že obsahuje viacero jednogramových zlatých zliatkov a jeho obstarávacia cena je na rozdiel od nákupu každého zliatku zvlášť je oveľa výhodnejšia. Tento produkt je preto ako celok oslobodený od DPH.

Combibar sa skladá z jednotlivých zlatých komponentov s hmotnosťou 1 gram a je opatrený logom Valcambi spolu s údajmi o hmotnosti a rýdzosti. Každá 100 x 1 gramová CombiBar je dodávaná v zvláštnom balení s unikátnym sériovým číslom a overením pravosti. Zliatky sú dodávané v obaloch odolných proti manipulácii, čo vám dáva plnú istotu nad vašou investíciou. Rafinérie Valcambi, je v kruhoch rafinérií síce málo známa, ale dnes sa stala popredným svetovým hráčom. Ako rafinéria čerpá z najlepších technologických a výrobných postupov, aby splnila potreby a ciele ich klientov.